Savner du e-post fra oss?

Det kan skyldes at vi ikke har fått ditt samtykke til å sende deg e-post. Men fortvil ikke, du kan når som helst velge å motta våre nyhetsbrev.

Fra 1. juli 2018 trådte de nye europeiske personvernreglene i kraft. En av konsekvensene er at vi ikke lenger kan sende deg relevant informasjon på e-post uten å ha ditt samtykke.

Vi ønsker at tidligere deltagere på våre kurs og konferanser skal få muligheten til å delta på fremtidige arrangementer. For at du ikke skal gå glipp av invitasjoner trenger vi ditt samtykke til å sende deg informasjon via e-post om:

  • Nyttige arrangementer og kurs
  • Medlemsfordeler, siste nytt fra bransjen, fagartikler, etc.

Hva skjer dersom du ikke gir oss ditt samtykke?
Da vil du ikke lenger motta invitasjoner til arrangementer eller få foreningsinformasjon på e-post.

Gi ditt samtykke her  

Vi tar personvern på alvor
Markedsføringsloven og innføring av ny personvernforordning (GDPR) innebærer at vi trenger ditt samtykke for å sende deg markedsføring på e-post. Vi behandler personopplysningene på en trygg og forsvarlig måte. Les vår personvernerklæring

Spørsmål?
Ta gjerne kontakt med oss på e-post eller tlf 90 90 92 94, dersom du har spørsmål.

Nyheter

ERF2026 i Stavanger – en unik mulighet for NFEAs medlemmer

20.01.26

I mars 2026 samles Europas ledende miljøer innen robotikk, automatisering og kunstig intelligens i Stavanger, når European Robotics Forum 2026 (ERF2026) arrangeres i Norge. For NFEAs medlemmer representerer dette en helt spesiell mulighet til å synliggjøre norsk teknologi, bygge internasjonale relasjoner og ta del i utviklingen av fremtidens løsninger.

Les mer

2025 med rekordhøyt aktivitetsnivå

11.12.25

2025 har vært et år der NFEA virkelig har fått synliggjort sin rolle som en nasjonal møteplass for teknologi, automasjon og elektro. Med høy aktivitet, mange arrangementer og et engasjert fagmiljø i ryggen, har året bidratt til både ny kunnskap, styrkede nettverk og viktig bransjeutvikling.

Les mer

Norge kan tette kraftgapet. Men da må vi handle nå!

02.07.25

NFEA er en av organisasjonene bak Kraftgapet-kampanjen. Sammen med de andre medlemmene i Stiftelsen Elektroforum jobber vi nå aktivt med å formidle budskapet om at kraftgapet vi har i Norge må tettes, og at tiltak må settes inn nå.

Les mer

Reisebrev fra fag-ekskursjon til Italia

23.05.25

I april reiste studenter fra Industriell kjemi og bioteknologi (MTKJ) ved NTNU til Nord-Italia for å utforske faglige og kulturelle sider ved kjemi og teknologi i europeisk kontekst. Ekskursjonen, støttet av Norsk Forening for Elektro og Automatisering, ga verdifulle erfaringer og ny innsikt i både industri og forskning.

Les mer